Vyvíjame riešenia, ktoré rastú s Vaším biznisom
SME SOLITEA SLOVENSKO

ROKMI OVERENÉ

Na slovenskom a českom trhu sme od roku 1990 a hneď od začiatku sa držíme v popredí. Získali sme viaceré ocenenia a sme súčasťou stredoeurópskeho holdingu Solitea.

V PRVEJ LÍNII S INOVÁCIAMI

Nesledujeme trendy v IT, vytvárame ich sami. Systémy Money alebo iDoklad majú funkcie, na ktoré používatelia iných systémov ešte len čakajú.

RASTIEME S VAŠÍM BIZNISOM

Našim produktom veria malí podnikatelia a aj nadnárodné korporácie. Systémy z dielne Solitey rastú s Vašim biznisom – či len začínate alebo ste lídrom v odbore.

Vyvíjame produkty, ktoré Vašu firmu sprevádzajú na ceste k úspechu

Od drobných živnostníkov, cez malé firmy, až po medzinárodné holdingy – produkty z portfólia Solitey rastú s Vami.

null

Tomáš Habas

Košele na mieru Andrew Wright

Niekedy potrebujem faktúru vystaviť z mobilu, niekedy z počítača v kancelárii, inokedy mám pri sebe tablet alebo notebook. IDoklad toto rieši, akonáhle sa prihlásim, som vo svojich faktúrach.

 

Online fakturačná služba

Rýchly online fakturačný systém, ktorý používa 200 tisíc živnostníkov. Umožňuje daňovú evidenciu alebo tiež priame prepojenie s externými účtovníkmi. iDoklad disponuje s prehľadmi o vystavených a prijatých faktúrach, prijatých platbách, či úhradách, a to aj v mobile, či tablete.

200 000 používateľov

 

Účtovný program

Obľúbený účtovný program, ktorý v Slovenskej a Českej republike používa už viac ako 30 tisíc malých a stredných firiem. Vďaka známemu rozhraniu podobnému Outlooku, sa ľahko a intuitívne ovláda. Pomocou širokej škály rozširujúcich modulov, sa presne prispôsobí potrebám Vašej firmy.

16 500 používateľov
null

Martina Vicanová

Farma Pálava

Ľahko si kedykoľvek prejdeme všetky potrebné informácie a vďaka prehľadnému zobrazeniu sa v nich každý rýchlo zorientuje. Následne tak presne vieme, koľko sa predá vína a koľko syrov, aké produkty idú viac na odbyt napríklad cez víkendy a kedy na farmu smeruje najviac zákazníkov.

null

Ing. MARTIN KOVÁČ

Satur Travel

Bezproblémová spolupráca, vždy kvalifikovaná pomoc od konzultantov a nájdenie najlepšieho riešenia pre nás, je na nezaplatenie. Našu prácu sme maximálne zefektívnili vďaka prepojeniu ERP systému s rezervačným systémom a tiež vďaka prehľadnej evidencii účtovníctva v systéme.

 

Ekonomické a informačné systémy

Tieto moderné ERP systémy pre riadenie spoločností spracujú aj státisíce dokladov ročne. Vo veľkých korporáciách alebo vo firmách len s niekoľkými oddeleniami, kde chcú pokryť všetky svoje interné procesy. Money S5 naviac dokážeme prispôsobiť na mieru požiadavkám zákazníkov.

2 500 používateľov

SOLITEA SLOVENSKO V ČÍSLACH

31

zamestnancov

25

rokov na trhu

200 tis.

používateľov

5

produktov

PRIDAJTE SA K NÁM A ROZJASNITE SVOJ SVET

Bez priloženia ruky k dielu, každého člena tímu, by žiadny z produktov Solitey nebol tam, kde je. Každý z viac ako 150 zamestnancov v Slovenskej a Českej republike je špecialistom vo svojom odbore a robí všetko preto, aby sa naše produkty zákazníkom skvelo používali. V nadnárodnom holdingu Solitea, a.s., ktorého sme súčasťou, zdieľame know-how a vďaka tomu vyvíjame produkty, ktoré našim zákazníkom umožňujú robiť svoj biznis naplno.

Naša práca má dosah na státisíce používateľov

Naše hlavné produkty, Money a iDoklad, používa viac ako 200 000 podnikateľských subjektov naprieč Slovenskou a Českou republikou.

Súkromný a pracovný život v rovnováhe

Čas na záľuby, relax aj rodinu. Máme rovnaké potreby ako vy a rozumieme, ako veľa pre Vás znamenajú.

Úspech si dokážeme náležite užiť

Stretnutia pri káve alebo na grilovačke. Vždy sa nájde príležitosť na menšie, či väčšie oslavy. Každý úspech našich kolegov nás posúva dopredu.

KTO O NÁS MÔŽE ROZPRÁVAŤ

Naše produkty Money, iDoklad a ďalšie, využíva viac ako 200 000 subjektov zo Slovenskej a Českej republiky. Zaujíma Vás, aký úžitok im prinášajú a či by sa zišli aj Vám? Napíšte nám.

SME SÚČASŤOU HOLDINGU SOLITEA

My, Solitea Slovensko, sme súčasťou spoločnosti Solitea, a.s. – skupiny úspešných IT firiem zo strednej Európy.

Jej produkty uľahčujú denne život státisícom ľudí z korporácií, štátnej správy, ale aj z malých firiem.