KARIÉRA

Sme domovom pragmatikov aj srdiečkárov. Všetkých, ktorí idú za spoločným cieľom.

Už od 90. rokov minulého storočia patríme medzi najväčšie slovenské a české ICT spoločnosti. Sme lídrom na trhu s ekonomickými a informačnými systémami a neustále rastieme. Sme tiež súčasťou stredoeurópskeho holdingu Solitea. Vďaka tomu u nás nájdete unikátnu kombináciu pokojného rodinného prostredia a perspektívu nadnárodnej spoločnosti. Pozrite sa, čo Vám ponúkame, na aké pozície aktuálne hľadáme nových kolegov, a pridajte sa do nášho tímu.

3 DÔVODY, PREČO PRACOVAŤ PRE NÁS

Naša práca má dosah na státisíce používateľov

Naše hlavné produkty, Money a iDoklad, používa viac ako 200 000 podnikateľských subjektov naprieč Slovenskou a Českou republikou.

Súkromný a pracovný život v rovnováhe

Čas na záľuby, relax aj rodinu. Máme rovnaké potreby ako vy a rozumieme, ako veľa pre Vás znamenajú.

Úspech si dokážeme náležite užiť

Stretnutia pri káve alebo na grilovačke. Vždy sa nájde príležitosť na menšie, či väčšie oslavy. Každý úspech našich kolegov nás posúva dopredu.

POZNAJTE NÁS V ČÍSLACH

Šikovní ľudia sa u nás nestratia. Prihláste sa na pozíciu, ktorá Vám sedí najviac, a už za pár týždňov môžeme byť kolegovia.

200 tis.

používateľov produktov Money a iDoklad

31

skúsených profesionálov s dlhoročnou praxou

5

produktov z vlastnej dielne

34 rokov

je priemerný vek všetkých našich kolegov

Aktuálna ponuka pracovných pozícií

Šikovní ľudia sa u nás nestratia. Prihláste sa na pozíciu, ktorá Vám sedí najviac, a už za pár týždňov môžeme byť kolegovia.

žiadne voľné pozície

Nezaujala vás žiadna voľná pozícia?

Napíšte nám na kariera@money.sk priložte životopis, pár viet o sebe a my sa vám ozveme. Spoločne nájdeme vhodnú pozíciu.

A teraz je rad na Vás

1. Životopis

Ak nás Váš životopis a motivačný list zaujmú, stretneme sa s Vami osobne. Odpoveď od nás dostanete vždy, aj ak pre danú pozíciu vyberieme iného uchádzača.

2. Stretnutie

Na stretnutí sa porozprávame o Vašich skúsenostiach, záujmoch a predstavách o budúcom zamestnaní. Ak sa naše predstavy spoja, uvidíme sa na ďalšom stretnutí.

3. Pohovor

V druhom kole pohovoru na to pôjdeme prakticky. Nečakajte psychologické texty, skôr sa porozprávame o tom, v čom vynikáte.

4. Finále

Celé výberové konanie zaberie maximálne 2 týždne. A čo keď všetko sadne? Stanete sa súčasťou nášho tímu a veríme, že sa v ňom budete cítiť skvelo – hneď od prvého dňa.

Chodíme na pivo, no máme radi aj aktívnu zábavu. Pridáte sa?

Keď povieme, že sme viac ako kolegovia, nie je to len klišé. V kanceláriách u nás panuje priateľská atmosféra a často spolu vyrazíme von aj po pracovnej dobe. A keď má Pavol rád box a Kristína radšej sedí na kávičke, vždy si nájdeme spoločnú reč.

Chodíme na pivo, vyrážame na diskotéky a nepohrdneme ani dobrým hamburgerom, či steakom. Náš tím utužujeme na legendárnom vianočnom večierku, na husacích hodoch a aj pri aktivitách akou je napríklad bowling.

Stretávame sa v malých skupinách, celých tímoch, ale aj v plnom počte zo všetkých pobočiek z SK a aj z CZ. A aby nás nebolo málo niekedy so sebou zoberieme aj naše rodiny.