RIEŠENIA

Od fakturácie až po Business Intelligence – naše riešenie Vám vyhovejú.

Každá firma je iná. No aj napriek tomu sa produkty z dielne Solitey Slovensko prispôsobujú potrebám každej z nich – ponúkajú totiž riešenie potrieb, ktoré majú malé a stredné firmy, ale aj nadnárodné korporácie.

Prehľadná a jednoduchá fakturácia

Prehľad o vystavených a prijatých faktúrach je dôležitý pre drobných podnikateľov, ale aj veľké spoločnosti. Fakturačné riešenia od Solitey znamenajú koniec chaosu v dokladoch a zjednodušenie práce finančného oddelenia – či už ste malí alebo veľkí.

Spoľahlivé účtovníctvo a daňová evidencia

Prestaňte sledovať každú úpravu legislatívy. Veďte svoje účtovníctvo v systémoch, ktoré za Vás sledujú zmeny v zákonoch. Sú intuitívne na ovládanie a ušetria účtovnému oddeleniu Vášho podniku desiatky minút denne.

Vyhodnocovanie aktivít a zákaziek obchodníkov

Majte prehľad o tom, čo robia Vaši obchodníci, alebo koľko úsilia a nákladov stálo to, kým ste uzavreli novú zákazku. Systémy z portfólia Solitey ponúkajú intuitívne a prehľadné rozhranie, v ktorom rýchlo vyhodnotíte, čo Vás zaujíma.

Efektívny obchod a predaj

Získajte istotu, že obchod Vašej firmy funguje na maximum. Môžete sledovať ciele obchodníkov a aj celej firmy, vrátane ich plnenia, aby ste sa následne mohli lepšie rozhodnúť, kde zatlačiť viac alebo ktorého obchodníka lepšie motivovať.

Predaj v kamennej predajni bez zbytočnej administratívy

Od malých obchodíkov, až po reťazce s desiatkami pobočiek. Optimalizujte svoj bežný predaj, sklady alebo expedíciu pomocou pokladničného hardvéru či softvéru z dielne Solitey.

Efektívny predaj na internete

Zjednodušte si riadenie internetového predaja šikovnými funkciami našich systémov. Z jedného miesta môžete ovládať svoj predaj na internete. Ďalej získate prehľad o predajoch, stavoch skladov alebo cenovom nastavení.

Firemné financie pevne v rukách

Jasné informácie, prehľad za každých okolností. Nechajte systém kontrolovať svoje firemné financie – bez ohľadu na to, či obchodujete len v regióne alebo po celej Európe, vo svojich finančných rozhodnutiach budete mať jasno.

Riadenie interných procesov

Uľahčite si riadenie firmy vďaka pokročilým vlastnostiam systémov od Solitey. Efektívne riadenie vnútrofiremných dokumentácií alebo workflow Vám pomôže transparentne sledovať a vyhodnocovať tieto každodenné procesy.

Inteligentná optimalizácia zásob

Znížte si náklady na skladové zásoby ich optimalizáciou. Pomocou systémov od Solitey zistíte, ktoré produkty sa predávajú najviac a tiež kedy. Následne už na sklad objednáte vždy len toľko produktov, koľko pre dané obdobie potrebujete.

Detailné manažérske analýzy

Riaďte firmu na základe tvrdých dát, nikdy domnienkami. Prepracované biznis analýzy Vám ponúknu komplexný pohľad na fungovanie Vášho podniku a poskytnú dáta pre rozhodovanie – či už ide o obchod, sklad, zákaznícky servis alebo účtovníctvo.

Podnikový systém na mieru Vašej firme

Bez ohľadu na predmet Vášho podnikania alebo veľkosť spoločnosti, podnikové systémy zo Solitey upravíme na mieru Vašim potrebám. A ak by Vám niektorá funkcia chýbala, pripravíme ju špeciálne pre Vás.

Našli ste sa v našich riešeniach?

Chcete vedieť, ktorý z našich produktov je najvhodnejší pre firmu Vašich rozmerov? Alebo čo sa pod týmito riešeniami skrýva ďalej? Kontaktujte nás.

Zaujímajú Vás konkrétne produkty?